Rinoplasti Sonrası Alınan Sonuçlar

Burun estetiği ameliyatından sonra ani değişim beklemek, gerçekle bağdaşmayan bir beklentidir. Rinoplasti yani estetik burun ameliyatları sadece burnun düzeltilmesini ve bu sayede daha estetik konturlara sahip olmanızı sağlar, mükemmel görünmenizi değil. Estetik cerrahlarımız operasyonun mümkün olan en iyi şekilde sonuçlanması, bu sonucun da sizi mümkün olduğunca memnun etmesi için sahip olduğu deneyim ve yeteneği kullanarak, elinden gelen her şeyi yapar ancak gerisi tamamen size kalmıştır. Estetik burun ameliyatları hayatınızın yönünü değil, yalnızca burnunuzu düzeltir. Bu yüzden rinoplasti sonrası ani dönüşüm ve kusursuz bir görünüm gibi sonuçlar beklememeli, beklentilerinizi ameliyat öncesi doktorunuzla paylaşarak beklentilerinizi rasyonelleştirmelisiniz.

Estetik burun ameliyatı, deneyimli ve cerrahi yeteneği olan estetik cerrahlar tarafından yapıldığı takdirde yüksek memnuniyet sağlayan sonuçlar alınmasını sağlar. Bu yüzden ameliyat sonrası alınan sonuçların sizi mutlu etmesi için doktor seçimine de gereken özeni göstermeli, doktorunuzla istek ve beklentilerinizi açıkça paylaşmalısınız.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>